| Product colour | Black |
| AC port type | C6 |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Input voltage | 100-240 V |
| Output current | 3.5 A |
| Output power | 65 W |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Brand Name | HP |
| Warranty | 1 |
Data sheet
Specific References
Reference: 391173-001
Brand: HP
Brand: CoreParts
Reference: 0A001-00053600, 0A001-00055100
Brand: Asus
Reference: PXTNB3SUK2M
Brand: MicroConnect
Brand: MicroConnect
check_circle
check_circle