| Product colour | Black |
| AC port type | C6 |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Input voltage | 100-240 V |
| Output current | 3.5 A |
| Output power | 65 W |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Brand Name | HP |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Marca: Asus
Marca: Asus
Riferimento: 0A001-00060900, 0A001-00064300
Marca: Asus
Riferimento: 441-03
Marca: CoreParts
Marca: Asus
Riferimento: PXTNB3SUK2M
Marca: MicroConnect
Marca: MicroConnect
check_circle
check_circle