DELL TK3DM, Laptop, Indoor, 100-240 V, 50/60 Hz, 90 W, 19.5 V
| Purpose | Laptop |
| Power supply type | Indoor |
| Input voltage | 100-240 V |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Output power | 90 W |
| Output voltage | 19.5 V |
| Output current | 4.62 A |
| Product color | Black |
| Harmonized System (HS) code | 85044095 |
Data sheet
Specific References
Reference: 441-11, 450-AFLE, 40AK0065WW, 1P3K6AA
Brand: CoreParts
Reference: 01FR025
Brand: Lenovo
Reference: 510052897
Brand: SurgeX
DELL TK3DM, Laptop, Indoor, 100-240 V, 50/60 Hz, 90 W, 19.5 V
check_circle
check_circle