ASUS 0A001-00344800, Laptop, Indoor, 100 - 240 V, 50 - 60 Hz, 33 W, 19 V
| Purpose | Laptop |
| Power supply type | Indoor |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Input frequency | 50 - 60 Hz |
| Output power | 33 W |
| Output voltage | 19 V |
| Power current type | AC-to-DC |
| Power plug type | Type C |
| Compatibility | X441SA |
| Product color | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
Data sheet
Specific References
Brand: Honeywell
Brand: CoreParts
Brand: Zebra
ASUS 0A001-00344800, Laptop, Indoor, 100 - 240 V, 50 - 60 Hz, 33 W, 19 V
check_circle
check_circle