| HP GTIN (EAN/UPC) | 889296292425, 889296292449 |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (ABB) 889296292425; (ABU) 889296292449 |
| Product colour | Black |
| Adjustable output voltage | No |
| Compatibility | EliteDesk 705 Mini |
| HP segment | Business |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Input voltage | 100-240 V |
| Output power | 90 W |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | PC |
| Box contents | Power supply; Power cable; Warranty; Documentation |
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Brand Name | HP |
| Warranty | 1 |
Data sheet
Specific References
Reference: 0DELL-921CW, 99111065
Brand: Dell
Brand: Asus
Reference: 777119
Brand: Black Box
Reference: 30-VM1302PWRSPLY
Brand: Honeywell
check_circle
check_circle