| Product colour | Black |
| Compatibility | XPS 13, L321X, L322X |
| Input current | 1.3 A |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Input voltage | 100-240 V |
| Output current | 2.31 A |
| Output power | 45 W |
| Output voltage | 19.5 V |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Cables included | AC |
| Brand Name | Dell |
| Warranty | 3 Month(s) |
Data sheet
Specific References
Brand: Asus
Brand: Asus
Reference: BMP21-AC EUR, 110416
Brand: Brady
Reference: 817384, 99111025
Brand: HP
Reference: FRU5A10W86252
Brand: Lenovo
Reference: PXTNB3SUK2M
Brand: MicroConnect
check_circle
check_circle