| Product colour | Black |
| Compatibility | ThinkPad X1 Carbon |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Input voltage | 100-240 V |
| Output power | 90 W |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Brand Name | Lenovo |
| Warranty | 3 Month(s) |
Data sheet
Specific References
Reference: FRU5A11J75662
Brand: Lenovo
Reference: W125834072
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Brand: Asus
Reference: W128281042
Brand: Lenovo
Brand: Asus
Reference: 2200-17877-122
Brand: Poly
Reference: 0DELL-HG5D1
Brand: Dell
check_circle
check_circle