| Purpose | Laptop |
| Power supply type | Indoor |
| Input voltage | 100-240 V |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Output power | 45 W |
| Power current type | AC-to-DC |
| Compatibility | DELL XPS 13/XPS 12/XPS 13 MLK |
| Product color | Black |
| Cable length | 78.7" (2 m) |
Data sheet
Specific References
Brand: Allied Telesis
Reference: ADP-65JH BB,04G2660031U0,04G2660047L1,04G266003162,04G266003163
Brand: ASUS
Brand: Asus
Reference: 45N0482, 45N0248, FRU45N0248
Brand: Lenovo
DELL 450-18061, Laptop, Indoor, 100-240 V, 50/60 Hz, 45 W, AC-to-DC
check_circle
check_circle