ASUS 0A001-00262100, Laptop, Indoor, 100 - 240 V, 50 - 60 Hz, 180 W, 19.5 V
| Purpose | Laptop |
| Power supply type | Indoor |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Input frequency | 50 - 60 Hz |
| Output power | 180 W |
| Output voltage | 19.5 V |
| Power current type | AC-to-DC |
| Compatibility | GM501GM |
| Product color | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
Data sheet
Specific References
Reference: FRU5A10W86250
Brand: Lenovo
Reference: 30021
Brand: MikroTik
Reference: 40Y7696, 92P1155
Brand: Lenovo
Reference: 0A001-00041500 , 0A001-00442600, 0A001-00447500
Brand: ASUS
Brand: Asus
Brand: HP
ASUS 0A001-00262100, Laptop, Indoor, 100 - 240 V, 50 - 60 Hz, 180 W, 19.5 V
check_circle
check_circle