| Product colour | Black |
| Brand compatibility | ASUS |
| Compatibility | VX279H-J |
| Input frequency | 50 - 60 Hz |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Output current | 3.42 A |
| Output power | 65 W |
| Output voltage | 19 V |
| Power current type | AC-to-DC |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Quantity per pack | 1 pz |
| Brand Name | Asus |
| Warranty | 3 Month(s) |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Marca: Asus
Marca: Asus
Riferimento: ADP-65JH BB,04G2660031U0,04G2660047L1,04G266003162,04G266003163
Marca: ASUS
Riferimento: 677774-002, ED494AA, MBA50159, 677774-001, 644700
Marca: HP
Riferimento: 760936
Marca: HP
Riferimento: 788298
Marca: HP
check_circle
check_circle