| Product colour | Black |
| AC port type | C6 |
| Compatibility | EliteBook 8440p, EliteBook 8460w/nc4200, HP 630, HP 635, HP Mini 430/ProBook 4430s, ProBook 4530s, ProBook 4535s, ProBook 4730s |
| Input frequency | 47/63 Hz |
| Input voltage | 110-240 V |
| Output current | 4.74 A |
| Output power | 90 W |
| Output voltage | 19 V |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Brand Name | HP |
| Warranty | 1 |
Data sheet
Specific References
Reference: 741727-001, H6Y88AA#ABY, H6Y88AA#ABB
Brand: CoreParts
Reference: W128825492
Brand: Lenovo
Reference: 14-060045316
Brand: Synology
Reference: 99106972
Brand: Lenovo
check_circle
check_circle