| Product colour | Black |
| Suitable for indoor use | Yes |
| Brand compatibility | ASUS |
| Compatibility | Asus Mini PC VivoPC VM40B/Asus Notebook K Series K43BE/Asus Notebook K Series K53BE/Asus Notebook K Series K73BE |
| Input frequency | 50 - 60 Hz |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Maximum input voltage | 240 V |
| Output power | 65 W |
| Output voltage | 19 V |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Universal |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Brand Name | Asus |
| Warranty | 3 Month(s) |
Data sheet
Specific References
Reference: 693712-001
Brand: HP
Reference: 290294099112039
Brand: Lenovo
Reference: ED494AA, MBA1193RS_UK, MBA1193RS, MBA50011, MBA1196, MBA1193, 99
Brand: HP
Reference: 850462
Brand: HP
check_circle
check_circle