| Product colour | Black |
| Suitable for indoor use | Yes |
| Brand compatibility | ASUS |
| Compatibility | Asus All In One A Series A41G/Asus All In One V Series V161G |
| Input frequency | 50 - 60 Hz |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Maximum input voltage | 240 V |
| Output power | 65 W |
| Output voltage | 19 V |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | All-in-One PC |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Brand Name | Asus |
| Warranty | 3 Month(s) |
Data sheet
Specific References
Brand: Asus
Brand: Zebra
Brand: Zebra
Reference: H6Y89AA, H6Y89AA#ABB, H6Y90AA, H6Y90AA#ABB
Brand: CoreParts
Reference: ADP-65JH BB,04G2660031S0,04G2660031T0,04G2660031S1,04G266003164
Brand: ASUS
Reference: W125875548
Brand: CoreParts
Brand: Asus
Reference: 0A001-00344500, 833625
Brand: Asus
check_circle
check_circle