DELL 450-AIYY, Laptop, Indoor, 180 W, AC-to-DC, Precision 7530 Precision 7540 Precision 7550 Precision 7560, Black
| Purpose | Laptop |
| Power supply type | Indoor |
| Output power | 180 W |
| Power current type | AC-to-DC |
| Compatibility | Precision 7530 Precision 7540 Precision 7550 Precision 7560 |
| Product color | Black |
| Cable length | 39.4" (1 m) |
| Width | 2.6" (66 mm) |
| Depth | 0.866" (22 mm) |
| Height | 5.35" (136 mm) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
Data sheet
Specific References
Brand: Ubiquiti
Reference: 609939-001, MBXHP-AC0011, ED494AA
Brand: HP
Brand: Asus
Reference: 441-03
Brand: CoreParts
Brand: HP
DELL 450-AIYY, Laptop, Indoor, 180 W, AC-to-DC, Precision 7530 Precision 7540 Precision 7550 Precision 7560, Black
check_circle
check_circle