| Purpose | Laptop |
| Power supply type | Indoor |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Output power | 65 W |
| Power current type | AC-to-DC |
| Adjustable output voltage | No |
| Cable length | 70.9" (1.8 m) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
Data sheet
Specific References
Brand: CoreParts
Brand: Asus
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: MBXHP-AC0001, 714657-001, 643200, 99100060
Brand: HP
HP 8PZ90AV, Laptop, Indoor, 100 - 240 V, 50/60 Hz, 65 W, AC-to-DC
check_circle
check_circle