| Purpose | Laptop |
| Power supply type | Indoor |
| Input voltage | 100-240 V |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Output power | 65 W |
| Power current type | AC-to-DC |
| Connector(s) | S-3P 4.5mm |
| Product color | Black |
| Harmonized System (HS) code | 85044095 |
Data sheet
Specific References
Reference: 854116-850
Brand: HP
Brand: Dell
Brand: Asus
Reference: ADP-65JH BB,04G2660031S0,04G2660031T0,04G2660031S1,04G266003164
Brand: ASUS
Reference: 463955-001
Brand: HP
Brand: Zebra
HP AC 65W, Laptop, Indoor, 100-240 V, 50/60 Hz, 65 W, AC-to-DC
check_circle
check_circle