| CAS latency | 5 |
| Component for | PC/Server |
| ECC | Yes |
| Internal memory | 32 GB |
| Internal memory type | DDR3 |
| Memory clock speed | 1333 MHz |
| Memory form factor | 240-pin DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 32 GB |
| Compatibility | PowerEdge C6145/PowerEdge C6220/PowerEdge C8220/PowerEdge C8220x/PowerEdge M420/PowerEdge M520/PowerEdge M620/PowerEdge M910/PowerEdge M915/PowerEdge R320/PowerEdge R415/PowerEdge R420/PowerEdge R515/PowerEdge R520/PowerEdge R620/PowerEdge R720/PowerEdge R720XD/PowerEdge R820/PowerEdge R910/PowerEdge T320/PowerEdge T420/PowerEdge T620 |
| Brand Name | Dell |
| Warranty | 1 |
Data sheet
Specific References
Reference: 397413-B21B
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: KCP3L16NS8_4, D51264KL110S, KAC-VR316L_4G, KTD-XPS730CL_4G, KTL-
Brand: CoreParts
Reference: 664690-001
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 805347-B21-RFB, 99106798
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 99106132
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 0HMA82GR7DJR8N-XN-RFB
Brand: Dell
check_circle
check_circle