| CAS latency | 5 |
| Component for | PC/Server |
| ECC | Yes |
| Internal memory | 32 GB |
| Internal memory type | DDR3 |
| Memory clock speed | 1333 MHz |
| Memory form factor | 240-pin DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 32 GB |
| Compatibility | PowerEdge C6145/PowerEdge C6220/PowerEdge C8220/PowerEdge C8220x/PowerEdge M420/PowerEdge M520/PowerEdge M620/PowerEdge M910/PowerEdge M915/PowerEdge R320/PowerEdge R415/PowerEdge R420/PowerEdge R515/PowerEdge R520/PowerEdge R620/PowerEdge R720/PowerEdge R720XD/PowerEdge R820/PowerEdge R910/PowerEdge T320/PowerEdge T420/PowerEdge T620 |
| Brand Name | Dell |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: W128169464
Marca: Lenovo
Riferimento: 774172-001B
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 631922-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 774170-001
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Marca: HP
Riferimento: 1069540
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 774172-001B-RFB
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: KCP426NS8_8
Marca: CoreParts
Riferimento: 676695-150, 676695-150, 688601-001, 698651-154, B4U37AA, KTH9600
Marca: CoreParts
check_circle
check_circle