| Certification | CE |
| Component for | Laptop |
| ECC | No |
| Internal memory | 8 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory clock speed | 3200 MHz |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 8 GB |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90 % |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 55 °C |
| Brand Name | Lenovo |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 846740-001, 836220-B21, 815336
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 462967-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 1069090
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Marca: Samsung
Riferimento: W128429659
Marca: Kingston
check_circle
check_circle