| Certification | CE |
| Component for | Laptop |
| ECC | No |
| Internal memory | 8 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory clock speed | 3200 MHz |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 8 GB |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90 % |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 55 °C |
| Brand Name | Lenovo |
| Warranty | 1 |
Data sheet
Specific References
Reference: W125834682
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: AB120717
Brand: CoreParts
Reference: 99009474
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 01KR355, 4ZC7A08709, 4ZC7A08709-RFB, 5YZ55AA, 8WKDY, HMA84GR7CJR
Brand: CoreParts
Reference: 781271
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: W126716493
Brand: Kingston
Reference: 500205-071
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 1R8CR
Brand: CoreParts
Reference: 0A7945660-RFB, 642628
Brand: Dell
check_circle
check_circle