| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| Component for | PC/Server |
| ECC | Yes |
| Internal memory | 16 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory clock speed | 2666 MHz |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 16 GB |
| Memory voltage | 1.2 V |
| Chips organisation | 2Rx8 |
| Brand Name | Dell |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: W127066525
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 501536-001 FX622AA
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 641027-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle