Lanview MO-EX-100G-AOC-2M, 78.7" (2 m), AOC, QSFP28, QSFP28
| Cable length | 78.7" (2 m) |
| Cable type | AOC |
| Connector 1 | QSFP28 |
| Connector 2 | QSFP28 |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 gender | Male |
| Product color | Orange |
| Cable shape | Round |
| Data transfer rate | 100 Gbit/s |
| Brand compatibility | Extreme Networks |
| Compliance certificates | RoHS |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 70 °C |
| Weight | 10.6 oz (300 g) |
| Package weight | 14.1 oz (400 g) |
| Dimensions (WxDxH) | 1.57 x 78.7 x 3.15" (40 x 2000 x 80 mm) |
Data sheet
Specific References
Reference: JNP-SFP-25G-DAC-1.5M
Brand: Lanview
Reference: DL-QSFP28-AOC-3M
Brand: Lanview
Reference: ENT-SFP-H10G-DAC-CU3M
Brand: Lanview
Reference: HU-QSFP-40G-DAC-CU5M
Brand: Lanview
Reference: AT-DAC-QSFP28-1CU
Brand: Lanview
Reference: AT-SFP28-DAC-2.5M
Brand: Lanview
Reference: DEM-QSFP-AOC15M
Brand: Lanview
Reference: INT-SFP28-DAC-25G-4M
Brand: Lanview
Brand: Ubiquiti
Reference: JNP-100G-AOC-20M
Brand: Lanview
Reference: JNP-25G-AOC-3M
Brand: Lanview
Reference: AT-SP10AOC1M
Brand: Lanview
Reference: ARU-QSFP-100G-AOC-10M
Brand: Lanview
Reference: SFP-H25G-CU1M
Brand: Lanview
Lanview MO-EX-100G-AOC-2M, 78.7" (2 m), AOC, QSFP28, QSFP28
check_circle
check_circle