Lanview MO-DL-SFP28-AOC-5M, 196.9" (5 m), AOC, SFP28, SFP28
| Cable length | 196.9" (5 m) |
| Cable type | AOC |
| Connector 1 | SFP28 |
| Connector 2 | SFP28 |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 gender | Male |
| Product color | Black |
| Cable shape | Round |
| Data transfer rate | 25 Gbit/s |
| Brand compatibility | D-Link |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 70 °C |
| Weight | 1.06 oz (30 g) |
| Package weight | 1.41 oz (40 g) |
| Dimensions (WxDxH) | 0.63 x 196.9 x 0.472" (16 x 5000 x 12 mm) |
Data sheet
Specific References
Reference: J9283B, JD097C, J9283D
Brand: Lanview
Reference: HU-QSFP-100G-AOC-15M
Brand: Lanview
Brand: Black Box
Reference: BR-SFP-H10G-DAC-CU1M
Brand: Lanview
Reference: ENT-QSFP28-100G-DAC-CU2M
Brand: Lanview
Reference: MCP7F00-A01AR30N
Brand: Lanview
Reference: JG327A
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Brand: Black Box
Reference: SFP-DAC-AL-10G-C1M
Brand: Lanview
Reference: INT-SFP28-25G-AOC-5M
Brand: Lanview
Reference: JNP-100G-AOC-5M
Brand: Lanview
Reference: INT-QSFP-40G-AOC-15M
Brand: Lanview
Lanview MO-DL-SFP28-AOC-5M, 196.9" (5 m), AOC, SFP28, SFP28
check_circle
check_circle