3M PFMDE001, 34", 21:9, Monitor, Frameless display privacy filter, Anti-glare
| Maximum screen size | 34" |
| Suitable for | Monitor |
| Type | Frameless display privacy filter |
| Display filter features | Anti-glare |
| Display types supported | LCD |
| Aspect ratio | 21:9 |
| Protection features | Scratch resistant |
| Screen format | Widescreen |
| Brand compatibility | Dell |
| Compatibility | U3415W |
| Width | 32.2" (817 mm) |
| Height | 13.6" (346 mm) |
Data sheet
Specific References
Reference: 98044054447, PF250W9B, PF250W9
Brand: eSTUFF
Reference: W128781451
Brand: 3M
Reference: W128820009
Brand: 3M
Reference: SURFACE LAPTOP 7
Brand: eSTUFF
Reference: W128781436
Brand: 3M
3M PFMDE001, 34", 21:9, Monitor, Frameless display privacy filter, Anti-glare
check_circle
check_circle