| Brand compatibility | Brother |
| Compatibility | TJ-4020TN, TJ-4120TN, TJ-4021TN, TJ-4121TN |
| Device compatibility | Label printer |
| Layers per pallet | 9 pz |
| Master (outer) cases per pallet layer | 13 pz |
| Pallet gross height | 13.65 cm |
| Pallet gross weight | 174780 g |
| Products per pallet | 117 pz |
| Quantity per pack | 1 pz |
| Master (outer) cases per pallet | 117 pz |
| Pallet type | 800 x 1200 mm |
| Brand Name | Brother |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 20-16228-07, 20-16228-09
Marca: CoreParts
Marca: HP
Riferimento: 1001AB01, 1001AB02, 318-046-001, 318-046-011, AB18
Marca: CoreParts
Riferimento: 317-201-001
Marca: CoreParts
Riferimento: 550030, 200360-101, 320-081-021, 320-082-021, 320-082-122, 320-0
Marca: CoreParts
Riferimento: W126574443
Marca: Zebra
check_circle
check_circle