| Brand compatibility | Brother |
| Compatibility | TJ-4020TN, TJ-4120TN, TJ-4021TN, TJ-4121TN |
| Device compatibility | Label printer |
| Layers per pallet | 9 pc(s) |
| Master (outer) cases per pallet layer | 13 pc(s) |
| Pallet gross height | 13.65 cm |
| Pallet gross weight | 174780 g |
| Products per pallet | 117 pc(s) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Master (outer) cases per pallet | 117 pc(s) |
| Pallet type | 800 x 1200 mm |
| Brand Name | Brother |
| Warranty | 1 |
Data sheet
Specific References
Reference: 62302-00-00
Brand: CoreParts
Reference: 762836
Brand: HP
Reference: BR-V2200-KIT4, 178571
Brand: Brady
Reference: BP-0720-A1-E, BP-0720-A1-E, BP-0725-A1, BP-0725-A1
Brand: CoreParts
Reference: W126574823
Brand: Zebra
Reference: 690341
Brand: HP
check_circle
check_circle