Riferimento: 110900
Marca: Brady
| Brand compatibility | Brother |
| Compatibility | ADS-2200, ADS-2700W |
| Device compatibility | Scanner |
| Product colour | Grey |
| Type | Roller |
| Layers per pallet | 8 pz |
| Master (outer) cases per pallet layer | 12 pz |
| Pallet gross height | 11.66 cm |
| Pallet gross weight | 136272 g |
| Products per pallet | 960 pz |
| Quantity per pack | 4 pz |
| Master (outer) cases per pallet | 96 pz |
| Pallet type | 800 x 1200 mm |
| Brand Name | Brother |
| Warranty | 3 Month(s) |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: MB400I, MB410I, TH2, TH208
Marca: CoreParts
Riferimento: PT9600, PT-9600
Marca: CoreParts
Riferimento: JT-H320HT-E1, JT-H320HT-E2
Marca: CoreParts
Riferimento: 318-011-001, 318-011-002, 318-011-003, 318-011-004, 318-011-004
Marca: CoreParts
check_circle
check_circle