Riferimento: 110900
Marca: Brady
| Product colour | Black |
| Compatibility | RJ-2035B, RJ-2055WB, RJ-3035B, RJ-3055WB |
| Device compatibility | Handheld printer |
| Product type | Shoulder strap |
| Quantity per pack | 1 pz |
| Type | Strap |
| Pallet gross height | 17.25 cm |
| Products per pallet | 2646 pz |
| Layers per pallet | 7 pz |
| Master (outer) cases per pallet | 63 pz |
| Master (outer) cases per pallet layer | 9 pz |
| Pallet gross weight | 222120 g |
| Pallet type | 800 x 1200 mm |
| Brand Name | Brother |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 1414786, 1615058, 682030R, MS912-5UBB00-SG, MS912-5UBB00-TG, MS9
Marca: CoreParts
Riferimento: 163367-0001
Marca: CoreParts
Riferimento: 128000790, 128000791, 90ACC1945, BT-7
Marca: CoreParts
Riferimento: DPU3445, DPU-3445
Marca: CoreParts
Riferimento: 21-67315-01, BTRY-MC50EAB02
Marca: CoreParts
Riferimento: 55-000166-01, 82-90005-04, BTRY-WT40IAB0E
Marca: CoreParts
check_circle
check_circle