| Product colour | Black |
| Compatibility | RJ-2035B, RJ-2055WB, RJ-3035B, RJ-3055WB |
| Device compatibility | Handheld printer |
| Product type | Shoulder strap |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Type | Strap |
| Pallet gross height | 17.25 cm |
| Products per pallet | 2646 pc(s) |
| Layers per pallet | 7 pc(s) |
| Master (outer) cases per pallet | 63 pc(s) |
| Master (outer) cases per pallet layer | 9 pc(s) |
| Pallet gross weight | 222120 g |
| Pallet type | 800 x 1200 mm |
| Brand Name | Brother |
| Warranty | 1 |
Data sheet
Specific References
Reference: 82-97300-02, BTRY-CS40EAB00-04
Brand: CoreParts
Reference: 60S-BATT-1, 70E-BTEC, BAT-EXTENDED-01
Brand: CoreParts
check_circle
check_circle