| Certification | MSA |
| Compatible products | Cisco/Linksys MGBLX1 |
| Easy to install | Yes |
| Plug and Play | Yes |
| RoHS compliance | Yes |
| Operating temperature (T-T) | -45 - 75 °C |
| Storage relative humidity (H-H) | 10 - 85 % |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 85 °C |
| Number of products included | 1 pz |
| Digital Diagnostics Monitoring (DDM) | Yes |
| Duplex system | Full |
| Fiber optic connector | LC |
| Fiber ports quantity | 1 |
| Interface type | SFP |
| Maximum data transfer rate | 1000 Mbit/s |
| Maximum transfer distance | 10000 m |
| Multi-mode fiber (MMF) supported | No |
| SFP transceiver type | Fiber optic |
| Single-mode fiber (SMF) supported | Yes |
| Wavelength | 1310 nm |
| Brand Name | Lanview |
| Warranty | 3 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: TL-SM321B
Marca: Lanview
Riferimento: 02315286
Marca: Lanview
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 10G-SFPP-ZR
Marca: Lanview
Riferimento: W124763939
Marca: Lanview
Riferimento: W129057932
Marca: Cisco
Riferimento: E1MG-TX
Marca: Lanview
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 407-BBYO
Marca: Lanview
Marca: Lanview
check_circle
check_circle