| CAS latency | 13 |
| Component for | PC/Server |
| Internal memory | 32 GB |
| Internal memory type | DDR3 |
| Linux operating systems supported | Yes |
| Memory clock speed | 1866 MHz |
| Memory form factor | 240-pin DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 32 GB |
| Memory ranking | 4 |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 80 % |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 85 °C |
| Storage relative humidity (H-H) | 10 - 85 % |
| Storage temperature (T-T) | -25 - 95 °C |
| Brand Name | Hewlett Packard Enterprise |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 013224-002, 526694
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: S
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: W128283626
Marca: Kingston
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: CMSX32GX4M2A2400C16
Marca: Corsair
Riferimento: P19045-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 922093-001
Marca: CoreParts
Riferimento: W129124526
Marca: Samsung
Riferimento: CMV4GX3M1A1333C9
Marca: CoreParts
check_circle
check_circle