| Compatible products | HP ProLiant DL185 G5 |
| Component for | PC/server |
| Internal memory | 8 GB |
| Internal memory type | DDR2 |
| Memory clock speed | 800 MHz |
| Memory layout (modules x size) | 2 x 4 GB |
| Product colour | Green |
| Brand Name | CoreParts |
| Warranty | 10 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: KTD-PE313LV_8G, A4051428, A4105728, A4105730, A4105733, A4105735
Marca: CoreParts
Riferimento: 664688-001
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Marca: Samsung
Riferimento: KTD-DM8400C6_2G, A1302686, A1302689, A1302690, A1370435, A148896
Marca: CoreParts
Riferimento: 735302-001, 731765-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 99001549
Marca: HP
Marca: Samsung
Riferimento: MMG2110_4096, KFJ-PM3138_4G, S26361-F3336-E517
Marca: CoreParts
Riferimento: W126290660
Marca: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle