| Compatible products | HP ProLiant DL185 G5 |
| Component for | PC/server |
| Internal memory | 8 GB |
| Internal memory type | DDR2 |
| Memory clock speed | 800 MHz |
| Memory layout (modules x size) | 2 x 4 GB |
| Product colour | Green |
| Brand Name | CoreParts |
| Warranty | 10 |
Data sheet
Specific References
Reference: 99111059
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Brand: Crucial
Brand: Lenovo
Brand: HP
Reference: W127034647
Brand: HP
Reference: 713983-B21 _2R_, 682414-001, 698807-001, 715283-001, 713983-B21
Brand: CoreParts
Reference: 850882-001-RFB, 844119
Brand: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle