| Buffered memory type | Registered (buffered) |
| Compatible products | - PowerEdge C6525/- PowerEdge R6515/- PowerEdge R6525/- PowerEdge R7515/- PowerEdge R7525 |
| Component for | PC/Server |
| ECC | Yes |
| Internal memory | 16 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory clock speed | 3200 MHz |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 16 GB |
| Memory ranking | 2 |
| Memory voltage | 1.2 V |
| Chips organisation | 2Rx8 |
| Brand Name | Dell |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 487945-001
Marca: CoreParts
Riferimento: KTL-TS316S_8G
Marca: CoreParts
Riferimento: 850880-001, 766118
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 99112280
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 731765-S21-RFB
Marca: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle