| Component for | PC/server |
| Internal memory | 16 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory clock speed | 2133 MHz |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 16 GB |
| Product colour | Green |
| Brand Name | CoreParts |
| Warranty | 10 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: W128291511
Marca: Samsung
Riferimento: JDF1M
Marca: CoreParts
Riferimento: W128409825
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 99112280
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: J9P83AAJ9P83AT
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 819411-001819411-001-RFB766399
Marca: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle