| Component for | PC/server |
| Internal memory | 16 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory clock speed | 2133 MHz |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 16 GB |
| Product colour | Green |
| Brand Name | CoreParts |
| Warranty | 10 |
Data sheet
Specific References
Reference: KTD-PE426D8_16G, 815098-B21, 7X77A01302, 01DE973, 815098-B21-RFB
Brand: CoreParts
Reference: MMC0005_2048, KFJ-RX200SR_2G, S26361-F3072-L522
Brand: CoreParts
Reference: 99112833
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: CMSX8GX4M1A2400C16
Brand: Corsair
Reference: 576110-001
Brand: HP
Brand: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle