| Component for | PC/server |
| Internal memory | 32 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory clock speed | 2400 MHz |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 32 GB |
| Product colour | Green |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Replacement for | 805351-B21 |
| Brand Name | CoreParts |
| Warranty | 10 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: KTL-TCM58_2G, 45J5435
Marca: CoreParts
Riferimento: 715283-001
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 684034-001
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Marca: Samsung
Riferimento: 0AA783421-RFB, 99113287
Marca: Dell
Riferimento: 0C19500, KFJ-PM316E_8G, KVR16E11_8
Marca: CoreParts
Marca: CoreParts
check_circle
check_circle