| Component for | PC/server |
| Internal memory | 32 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory clock speed | 2400 MHz |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 32 GB |
| Product colour | Green |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Replacement for | 805351-B21 |
| Brand Name | CoreParts |
| Warranty | 10 |
Data sheet
Specific References
Reference: 99106132
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: KCP424NS6_4
Brand: CoreParts
Brand: Samsung
Brand: HP
Reference: W127066525
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: W126003801
Brand: HP
Reference: H2P64AA-RFB
Brand: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle