HP 4GB PC3-10600 (DDR3-1333 MHz) DIMM, 4 GB, 1 x 4 GB, DDR3, 1333 MHz, 240-pin DIMM
| Internal memory | 4 GB |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 4 GB |
| Internal memory type | DDR3 |
| Component for | PC/server |
| Memory form factor | 240-pin DIMM |
| ECC | No |
| CAS latency | 9 |
| Memory clock speed | 1333 MHz |
| Memory voltage | 1.5 V |
Data sheet
Specific References
Reference: 398707-051
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 03T7218
Brand: Lenovo
Reference: FRU5M30V06841
Brand: Lenovo
Reference: 46W0712, 46W0712-RFB
Brand: CoreParts
Reference: W126265553
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 99111697
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: KTH-PL313E_2G, 500670-S21, 593921-B21, 661621-001, FX545AV _2X2G
Brand: CoreParts
Reference: KTL-TCM58_2G, 45J5435
Brand: CoreParts
HP 4GB PC3-10600 (DDR3-1333 MHz) DIMM, 4 GB, 1 x 4 GB, DDR3, 1333 MHz, 240-pin DIMM
check_circle
check_circle