| Buffered memory type | Registered (buffered) |
| Compatible products | - PowerEdge C6525/- PowerEdge R6515/- PowerEdge R6525/- PowerEdge R7515/- PowerEdge R7525 |
| Component for | PC/Server |
| ECC | Yes |
| Internal memory | 32 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory clock speed | 3200 MHz |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 4 x 8 GB |
| Memory ranking | 2 |
| Memory voltage | 1.2 V |
| Chips organisation | 2Rx4 |
| Brand Name | Dell |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 726719-B21, 589990
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 731657-081
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: FRU5M30Z71633
Marca: Lenovo
Marca: HP
Riferimento: KTL-TSD10K2_8G, 43R1773 _2PCS_, 45J6193 _2PCS_, OEM FRU 43R1710
Marca: CoreParts
Riferimento: W125834682
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 3TK87AA, L43760-001
Marca: CoreParts
check_circle
check_circle