| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| Component for | PC/Server |
| ECC | Yes |
| Internal memory | 8 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory clock speed | 2666 MHz |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 8 GB |
| Memory voltage | 1.2 V |
| Chips organisation | 1Rx8 |
| Brand Name | Dell |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: P420I
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 99112004
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Marca: Kingston
Riferimento: 691740-001
Marca: HP
Riferimento: 715275-001, 708643-B21, 762669
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 715284-001
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: KTH-XW667LP_8G, 466440-B21, EM162AA _2PCS_, 397415-B21B, RP00122
Marca: CoreParts
Riferimento: 0C19500, KFJ-PM316E_8G, KVR16E11_8
Marca: CoreParts
Riferimento: W128299636
Marca: Samsung
check_circle
check_circle