| Backlight | No |
| Component for | PC/server |
| ECC | Yes |
| Internal memory | 4 GB |
| Internal memory type | DDR3 |
| Memory clock speed | 1866 MHz |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 4 GB |
| Product colour | Green |
| Brand Name | CoreParts |
| Warranty | 10 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: 99105200
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: SNP20D6FC_16G, 20D6F, A6994465, 0A6994465-RFB, 616335
Marca: Dell
Riferimento: 672631-B21, 684031-001, 606918
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 500662-B21403307
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 627812-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 99112004
Marca: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle