| Component for | PC/Server |
| Internal memory | 2 GB |
| Internal memory type | DDR3 |
| Memory clock speed | 1333 MHz |
| Memory form factor | 244-pin MiniDIMM |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 2 GB |
| Compatibility | ProLiant DL320e Gen8, ProLiant DL360e Gen8, ProLiant DL360p Gen8, ProLiant DL380e Gen8, ProLiant DL380p Gen8, ProLiant DL385p Gen8, ProLiant DL560e Gen8, ProLiant DL580 Gen8, ProLiant HP ML350e Gen8, ProLiant HP ML350p Gen8 |
| Brand Name | Hewlett Packard Enterprise |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Marca: Samsung
Riferimento: FRU5M30Z71757
Marca: Lenovo
Riferimento: 879505-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 1069090
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: A6994455, RYK18, KTD-PE316LV_8G
Marca: CoreParts
Riferimento: 805349-B21-RFB, 607775, 99103888
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 397413-B21
Marca: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle