Reference: 110900
Brand: Brady
| Component for | PC/Server |
| Internal memory | 2 GB |
| Internal memory type | DDR3 |
| Memory clock speed | 1333 MHz |
| Memory form factor | 244-pin MiniDIMM |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 2 GB |
| Compatibility | ProLiant DL320e Gen8, ProLiant DL360e Gen8, ProLiant DL360p Gen8, ProLiant DL380e Gen8, ProLiant DL380p Gen8, ProLiant DL385p Gen8, ProLiant DL560e Gen8, ProLiant DL580 Gen8, ProLiant HP ML350e Gen8, ProLiant HP ML350p Gen8 |
| Brand Name | Hewlett Packard Enterprise |
| Warranty | 1 |
Data sheet
Specific References
Reference: MMG2363_8GB, 500662-B21, 590698
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 99107294
Brand: Lenovo
Reference: 49Y3745
Brand: CoreParts
Reference: FRU5M30Z71633
Brand: Lenovo
Reference: HMA84GR7MFR4N-UH-RFB, HMA84GR7MFR4N-UH-FU-RFB
Brand: CoreParts
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: W128291511
Brand: Samsung
Reference: KTD-DM8400C6_2G, A1302686, A1302689, A1302690, A1370435, A148896
Brand: CoreParts
Brand: Crucial
check_circle
check_circle