| Backlight | No |
| Component for | PC/server |
| ECC | Yes |
| Internal memory | 4 GB |
| Internal memory type | DDR3 |
| Memory clock speed | 1866 MHz |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 4 GB |
| Product colour | Green |
| Brand Name | CoreParts |
| Warranty | 10 |
Data sheet
Specific References
Reference: MMG2301_4GB, KTN-WA667K2_4G, AMS-5340-00-00
Brand: CoreParts
Reference: CMSX8GX4M1A2400C16
Brand: Corsair
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 846138
Brand: HP
Reference: 1CXP8, KCP432SS8_16, KVR32S22D8_16, KVR32S22D8_16BK, KVR32S22S8
Brand: CoreParts
Brand: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle