| Buffered memory type | Registered (buffered) |
| Component for | PC/Server |
| ECC | Yes |
| Internal memory | 16 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory clock speed | 2666 MHz |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 2 x 8 GB |
| Memory ranking | 2 |
| Memory voltage | 1.2 V |
| Brand Name | Dell |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: JDF1M
Marca: CoreParts
Riferimento: Z9H57AA
Marca: CoreParts
Riferimento: 99105824
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 1XD84AA
Marca: CoreParts
Riferimento: 0M393A1G43DB0-CPB-RFB
Marca: Dell
Riferimento: KTL-TS316S_8G
Marca: CoreParts
Riferimento: W125834373
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 850881-001, 850881-001-RFB, 781274
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: KSM26RS4_16HAI
Marca: CoreParts
Riferimento: 501536-001 FX622AA
Marca: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle