| CAS latency | 15 |
| Component for | PC/Server |
| Internal memory | 16 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory clock speed | 2133 MHz |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 16 GB |
| Memory voltage | 1.2 V |
| Brand Name | Lenovo |
| Warranty | 1 |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Riferimento: W125834331
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 664696-001
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: H2P64AA-RFB
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: P19043-B21, 818580
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: M393AAK40B42-CWD
Marca: Samsung
Riferimento: MMG2301_4GB, KTN-WA667K2_4G, AMS-5340-00-00
Marca: CoreParts
check_circle
check_circle