| CAS latency | 15 |
| Component for | PC/Server |
| Internal memory | 16 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory clock speed | 2133 MHz |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 16 GB |
| Memory voltage | 1.2 V |
| Brand Name | Lenovo |
| Warranty | 1 |
Data sheet
Specific References
Reference: W129124526
Brand: Samsung
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: KSM26RS4_16HAI
Brand: CoreParts
Reference: 633543-001
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 1071278
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: KTD-PE3138LV_4G, A4837577, A5272865, A5816798, A5816805, A581681
Brand: CoreParts
check_circle
check_circle