| Component for | PC/Server |
| Internal memory | 32 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory clock speed | 2666 MHz |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 32 GB |
| Brand Name | Dell |
| Warranty | 3 Month(s) |
Data sheet
Specific References
Reference: 500209-061-RFB
Brand: CoreParts
Reference: 805351-B21
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 805351-B21, 642620
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 590029
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: W128347408
Brand: Kingston
Reference: MMD1020_6GB, KTD-PE313SK3_6G
Brand: CoreParts
Reference: 774174-001B
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Brand: Kingston Technology
check_circle
check_circle