| Component for | PC/Server |
| Internal memory | 32 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory clock speed | 2666 MHz |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 32 GB |
| Brand Name | Dell |
| Warranty | 3 Month(s) |
Scheda tecnica
Riferimenti Specifici
Marca: Samsung
Riferimento: KTD-DM8400AE_2G
Marca: CoreParts
Riferimento: KTA-MP1066QR_8G
Marca: CoreParts
Marca: Kingston
Riferimento: 731761-S21-RFB
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 647650-071 647897-S21 647650-071 664690-001 647897-B21-RFB, 9900
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: 672612-081 672631-B21, 99101823
Marca: Hewlett Packard Enterprise
Riferimento: KTH-PL313LV_8G, 604502-B21, 605313-071, 606427-001, 647877-B21
Marca: CoreParts
Riferimento: 397415-B21416473-001EM162AAKTH-X
Marca: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle